Курси «Сертифікація енергетичної ефективності будівель» та «Обстеження інженерних систем будівель»

ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ЗАПРОШУЄ

фахівців із базовою профільною вищою інженерною освітою

пройти курси професійної підготовки за напрямами

«Сертифікація енергетичної ефективності будівель»

та «Обстеження інженерних систем будівель»

Відповідно до вимог Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» у:

– ст. 2 визначено відносини, що виникають у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель;

– ст. 7 визначено будівлі, які підлягають обов’язковій сертифікації;

– ст. 9 про проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем, у Постанові КМУ «Про затвердження Порядку проведення професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем» № 605 від 26 липня 2018 року визначено п.п. 11 порядок проходження професійної підготовки фахівців за відповідними освітньо-професійними програмами.

Враховуючи регіональну необхідність у фахівцях із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем спеціалістами Черкаського державного технологічного університету у співробітництві з Держенергоефективністю України розроблено освітньо-професійні програми за напрямами «Сертифікація енергетичної ефективності будівель» та «Обстеження інженерних систем будівель».

Навчання за напрямами «Сертифікація енергетичної ефективності будівель» та «Обстеження інженерних систем будівель» організовано кращими викладачами профільних дисциплін Черкаського державного технологічного університету за спеціальностями:

–     141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка,  за освітньою програмою «Електротехнічні системи електроспоживання»;

–    144 Теплоенергетика, за освітньою програмою  «Теплоенергетика»;

–     192 Будівництво та цивільна інженерія, за освітньою програмою «Промислове та цивільне будівництво».

Навчання за відповідними освітньо-професійними програмами буде проводитися у міру формування навчальних груп.

Іногородні слухачі курсів забезпечуються гуртожитком.

КОНТАКТИ:  Адреса: 18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460 корпус № 2, каб. 138, кафедра електротехнічних систем тел. (0472) 51 15 72
е-mail: [email protected]
Контактна особа: доцент кафедри електротехнічних систем Ткаченко Валентин Федорович
тел. (0472) 51 15 72 е-mail: [email protected]
РЕЖИМ РОБОТИ: Понеділок-четвер 0900-1600.
П’ятниця
0900-1400.