Викладачі ЧДТУ прийняли участь у тренінгу «Особливості термографічного обстеження громадських будівель» у Німеччині

Доценти кафедр електротехнічних систем Валентин Ткаченко та енерготехнологій Сергій Беспалько за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) у лютому місяці прийняли участь у чотириденному тренінгу з особливостей термографічного обстеження громадських будівель, що проходив у м. Фельдафінг (Німеччина).
Під час проходження тренінгу було охоплено наступні теми: теорія та практика термографічного обстеження будівель; практичні вправи здійснення термографічних фотографій будівель; аналіз параметрів об’єкта на основі термограм; оцифровка термографічних зображень; аналіз дефектів теплоізоляції, температурних містків, визначення точки роси, вологості та пошкодження будівель.
Отримані знання та набуті навички будуть використані в навчальному процесі кафедр електротехнічних систем та енерготехнологій, а також при професійній підготовці енергоаудиторів.
Черкаський державний технологічний університет щиро вдячний організатору тренінгу – Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ)та представникам фірми TOPAGmbHза надану можливість підвищення професійного рівня співробітників, забезпечення актуальними і корисними матеріалами, доброзичливу й сприятливу до навчання атмосферу та досконалу організацію тренінгу.