Члени атестаційної комісії, доценти кафедри електротехнічних систем Валентин Ткаченко та Сергій Протасов взяли участь в онлайн-заході «Підсумки результатів співпраці проєкту GIZ «Підтримка Фонду ЕЕ» та вищих навчальних закладів з підготовки енергоаудиторів відповідно до вимог Фонду енергоефективності».

На зустрічі 17 грудня представники проєкту, Фонду енергоефективності та університетів обговорили результати впровадження навчальної програми, розробленої GIZ для ЗВО. Проаналізували виклики та проблематику у проведенні курсів, законодавчі новели в сфері підготовки аудиторів, а також досвід та враження викладачів та практикуючих аудиторів від застосування знань, набутих під час курсів.

Проєкт продовжить підтримувати українські університети у підготовці енергетичних аудиторів до роботи з Фондом у 2021 році, у тому числі і Черкаський державний технологічний університет. Зокрема, університет отримає тренінговий посібник для викладачів курсів з підготовки аудиторів, який зміцнить їхню методичну базу.