КУРНИЦЬКИЙ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Заступник генерального директора з комерційних та маркетингових питань ПрАТ "Харківенергозбут"
Рік випуску - 2021

ЧДТУ- це саме той ВУЗ, який я вважаю, допоможе побудувати кар'єру у будь якій галузі. На кафедрі електротехнічних систем ЧДТУ де я навчався на бакалаврському та магістерському освітніх рівнях добре обладнані лабораторії, прекрасно розроблені освітні програми. Мій досвід навчання на освітніх програмах «Електротехнічні системи електроспоживання» був дуже позитивним - цьому сприяли гармонійно складений навчальний план, поєднання теорії та практики, прекрасний висококваліфікований викладацький склад, виробнича практика на підприємствах, яка дає можливість відчути себе членом команди розробників. Я впевнений, що навчання за діючими освітніми програмами на кафедрі електротехнічних систем відмінний старт для майбутніх електроенергетиків!

ЯНЕНКО ВАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ
Заступник комерційного директора АТ "Вінницяобленерго"
Рік випуску - 2018

Моє навчання у Черкаському державному технологічному університеті було свідомим вибором, так як це була вже друга вища освіта. Як економісту, за першою освітою, мені були необхідні додаткові фахові знання для професійної діяльності в області електроенергетики, які я отримав під час навчання на кафедрі електротехнічних систем. Хочеться висловити слова подяки викладачам кафедри електротехнічних систем за ті теоретичні знання і практичний досвід, які я отримав під час навчання. Приємно усвідомлювати, що не тільки в процесі навчання, а й після закінчення його, можна взаємодіяти з ними вже на професійному рівні. Навчання на кафедрі було цікавим та ефективним! Бажаю Вам процвітання та нових досягнень.

ГРИГОР’ЄВ ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ
Головний енергетик ТОВ "Юрія-Фарм"
Рік випуску - 2013

Один з найкращих періодів мого життя був проведений у стінах Черкаського державного технологічного університету. Кафедра електротехнічних систем дала мені необхідну основу і ті знання та вміння, які необхідні для ефективної роботи в галузі електроенергетики. Хочеться відзначити компетентність і професіоналізм викладачів кафедри, уважне ставлення до студентів за всі роки навчання в університеті.

КЛЮЧКА АНАТОЛІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ
Здобувач магістерського рівня, випускник ОП "Електротехнічні системи електроспоживання" бакалаврського рівня вищої освіти
Рік випуску - 2020

Під час навчання в ЧДТУ за освітньою програмою «Електротехнічні системи електроспоживання» на кафедрі електротехнічних систем я отримав вичерпні теоретичні знання та практичні навички, які згодом дали можливість скласти вступний іспит з фаху та отримати можливість навчатися в магістратурі одного з престижних європейських ВНЗ, а саме в Словацькому технічному університеті в Братиславі (Республіка Словаччина). Тепер, навчаючись за спеціальністю «Прикладна електротехніка та електроніка» на факультеті електротехніки та інформатики вказаного ВНЗ, я можу з впевненістю стверджувати, що викладання предметів під час навчання в ЧДТУ відбувалося на високому професійному рівні, у кожного з викладачів був свій підхід та власне бачення предмету. Саме в ЧДТУ мені надали ті знання та загальну підготовку, які тепер дозволяють рухатися далі в опануванні висот свого майбутнього фаху. Тож щиро дякую всьому професорсько-викладацькому складу кафедри та бажаю всебічного розвитку і значних досягнень у вашій професійній діяльності по підготовці майбутніх фахівців електроенергетичного напряму.

КАЮК ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Начальник відділу приладів обліку Черкаського РЕМу ПАТ "Черкасиобленерго"
Рік випуску - 2012

Хотілося б залишити відгук про навчання на кафедрі електротехнічних систем ЧДТУ, яка надавала прекрасну можливість поєднувати навчання і роботу, досвід і знання з подальшим застосуванням цих навичок у своїй професійній діяльності. Більшість викладачів лояльно ставляться до студентів, які намагалися будувати свою дорогу в доросле життя, вдосконалюючи себе і черпаючи інформацію звідусіль.
Я радий, що навчався саме тут, тому що отримав цікаві та практичні знання, купу позитивних вражень, і познайомився з чудовими та талановитими людьми.

ЯКИМЕНКО ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ
Інженер ІІ категорії по роботі зі споживачами Золотоніського центру обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут»
Рік випуску - 2019

Я закінчив Черкаський державний технологічний університет у 2019 році за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Основне, що запам’яталося - це простота у відносинах з викладачами та керівником магістерської роботи, який багато часу приділяв консультаціям по підготовці до захисту мого диплому. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань. Значним плюсом у навчанні на магістратурі є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Впевнений в тому, що кожен магістр, який здобуває освіту в цьому вузі, отримає той кар’єрний розвиток та здобутки, які заслуговує. Бажаю кафедрі подальшого розвитку та гідних студентів, які своїми успіхами розвиватимуть електроенергетику України.

БАРАНІЧЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
Інженер автоматизованих систем керування технологічними процесами ТОВ "Техноімпекс"
Рік випуску - 2010

Шановні викладачі та весь професорсько-викладацький склад кафедри електротехнічних систем ЧДТУ! Дякую вам за проявлений професіоналізм, розуміння та індивідуальний підхід до кожного студента. Ваше терпіння, наполегливість та бажання навчити нового, ще у роки навчання на Факультеті електронних технологій, дало нам розуміння і любов до майбутнього фаху, а також бажання працювати, розвиватися у заданому Вами напрямку.

КІБИШ ІВАН ВІКТОРОВИЧ
Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання
ТОВ "Катеринопільський елеватор"
Рік випуску - 2020

Обравши Черкаський державний технологічний університет місцем навчання на бакалавраті та магістратурі, я отримав все те, чого тільки може бажати студент: чудових друзів з навчання, цікавих та доброзичливих викладачів, різнобічні знання та вміння їх використовувати, а також, звісно, активне життя. Хочеться подякувати викладачам кафедри електротехнічних систем за вміння та бажання навчати, за здатність знайти правильний підхід, що неодмінно свідчить про високий професіоналізм викладацького складу. Я впевнений, що завдяки навчанню в університеті кожен зможе досягти тих цілей, які ставить перед собою.

САМОЙЛИК ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Провідний спеціаліст ТОВ "АВА ТЕК", м. Київ
Рік випуску - 2015

У 2015 році закінчив ЧДТУ за освітньою програмою "Електротехнічні системи електроспоживання", що реалізується на кафедрі електротехнічних систем. Для отримання необхідної професії свідомо вибрав саме цю кафедру. Особливо цінним на кафедрі ЕТС мені представляється вдале поєднання ґрунтовної теоретичної підготовки і придбання різнобічних практичних навичок вирішення конкретних технічних завдань. Такий підхід дозволяє, як мені здається, випускникам упевнено почувати при виборі місця роботи, гідно конкурувати при виборі престижних компаній і фірм. Особисто я свідомо вибрав компанію за фахом, яка має власне виробництво. В моєму випадку це компанія «AVA TECH», яка є провідним виробником світлодіодного обладнання для промислового, комерційного, адміністративного, агро-продуктового, інфраструктурного, дорожнього та муніципального секторів і має філії в Німеччині та Польщі. Я щиро вдячний викладачам кафедри за те, що отримані знання дозволяють мені плідно працювати за фахом!

ПОДЛЄСНИХ ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Заступник директора із забезпечення виробництва Відокремленого підрозділу "Черкаська ТЕЦ" ПрАТ "Черкаське хімволокно"
Рік випуску - 2010

Навчання на кафедрі електротехнічних систем залишило по собі дуже гарні спогади, саме завдяки викладацькому складу, їх професійній та відданій роботі. Підчас навчання було створено дружелюбну атмосферу в якій і проходив весь період набуття тих професійних навиків завдяки яким я сьогодні маю гарну роботу та кар’єрний зріст. Майбутнім абітурієнтам бажаю зробити правильний вибір спеціальності та раджу вступати на кафедру електротехнічних систем ЧДТУ. Дякую викладачам кафедри.

СУДЕНКО ЛЮБОВ ВІКТОРІВНА
Здобувачка магістерського рівня, випускниця ОП "Електротехнічні системи електроспоживання" бакалаврського рівня вищої освіти
Рік випуску - 2021

Найважливіша навичка і суперздібність у нашому житті - це комунікативність. ЧДТУ відмінно розвиває цю здібність до виживання в дикому світі. Але це лише додаткова вітка розвитку, бо основна - це навчання. Той, хто володіє знаннями в області електроенергетики, той має впевненість в своєму майбутньому. Бо нічого в цьому світі не є стабільним, крім знань і навичок. Саме тому після закінчення навчання на першому бакалаврському рівні, не було ніяких вагань, тільки далі до знань, а значить вступ до магістратури. Так все і сталося, тепер я вже на наступному щаблі, я розвиваюсь далі. Аве, ЧДТУ.

КАЛИУШКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
Здобувач магістерського рівня, випускник ОП "Електротехнічні системи електроспоживання" бакалаврського рівня вищої освіти
Рік випуску - 2022

Навчаючись в університеті, до мене прийшло остаточне розуміння ким я повинен стати і чим маю займатися в майбутньому. Рівень фахової підготовки, яку я отримав навчаючись за освітньою програмою бакалавра на кафедрі електротехнічних систем, дозволив мені почати втілювати в життя ті цілі, які я поставив для себе. Завдяки отриманій підготовці я маю можливість працювати за фахом на серйозному промисловому підприємстві. А саме головне, це те, що я побачив сенс подальшого підняття рівня своєї фахової підготовки і вже навчаюсь в магістратурі на тій же кафедрі електротехнічних систем.

ЛИТВИН ВІКТОРІЯ ІВАНІВНА
Здобувачка магістерського рівня, випускниця ОП "Електротехнічні системи електроспоживання" бакалаврського рівня вищої освіти
Рік випуску - 2021

Навчаючись в Черкаському державному технологічному університеті на освітній програмі бакалавра "Електротехнічні системи електроспоживання" я поповнила не тільки теоретичні знання, а й практичні (працювала на стендах з сучасним релейним обладнанням, використовувала вимірювальні пристрої, що широко представлені в аудиторіях-лабораторіях). Досвідчені викладачі, широка теоретична та практична база, цікаве студентське життя - фактори, що були вирішальними для мене у виборі університету.