Вступники, які вже отримали диплом бакалавра, спеціаліста та магістра з галузі знань 14 «Електрична інженерія» та непрофільної спеціальності мають можливість здобути освітній ступінь магістра за освітньою програмою (ОП) “Електротехнічні системи електроспоживання” в ЧДТУ.

Тривалість навчання – 1 рік 5 місяців. Форма навчання: денна, заочна.

На основі здобутого ступеня бакалавра вступ на ОП здійснюється у формі вступного фахового випробування за наявності у абітурієнта сертифікату про успішне випробування ЗНО з іноземної мови (ЄВІ).

Конкурсний бал розраховується як сума оцінок ЗНО з іноземної мови та фахового вступного випробування помножені на відповідні невід’ємні вагові коефіцієнти, які становлятьне менше 0,25 для оцінки ЗНО з іноземної мови та 0,75 для оцінки фахового вступного випробування. Програма вступного випробування розміщена за посиланням.

На основі здобутого ступеня спеціаліста або магістра вступ на ОП здійснюється у формі вступного випробування з іноземної мови та вступного фахового випробування.

Конкурсний бал розраховується як сума оцінок вступного випробування з іноземної мови та фахового вступного випробування помножені на відповідні невід’ємні вагові коефіцієнти, які становлять 0,25 для вступного випробування з іноземної мови та 0,75 для оцінки фахового вступного випробування.

З переліком необхідних документів для вступу можна ознайомитися за посиланням.