Студент-магістр взяв участь у круглому столі «Трагедія на Чорнобильській АЕС очима студентської молоді: 35 років потому

Сьогодні на кафедрі екології відбувся Всеукраїнський міжуніверситетський круглий стіл на тему: «Трагедія на Чорнобильській АЕС очима студентської молоді: 35 років потому». Упродовж заходу були розглянуті питання, присвячені техногенному впливу на довкілля та наслідкам трагедії на Чорнобильській АЕС. Учасники ділилися науковими дослідженнями, пов’язаними з радіоактивністю, історичними даними та документацією, яка досі не була оприлюднена.

Спогади, зібрані зі слів ліквідаторів, представив і студент-магістр кафедри електротехнічних систем, групи ЕСЕ-002 Володимир Єлєтін, батько якого також був учасником тих подій.

За результатами доповідей учасники кругового столу отримали сертифікат учасника Всеукраїнського міжуніверситетського круглого столу (0,1 кредиту ЄКТС), який є елементом неформальної освіти.