Вітаємо Кисельова Владлена Борисовича з успішним захистом дисертації!

Вітаємо старшого викладача кафедри електротехічних систем ЧДТУ

КИСЕЛЬОВА ВЛАДЛЕНА БОРИСОВИЧА

з успішним захистом дисертації на тему «ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ЗНОСОСТІЙКОСТІ СЛАБКОСТРУМОВИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ КОНТАКТНИХ ПАР КОВЗАННЯ» на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – Інформаційні технології .

Захист відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 73.052.04 Черкаського державного технологічного університету.

Науковий консультант – завідувач кафедри електротехнічних систем, д.т.н., професор Ситник Олександр Олексійович.

Офіційні опоненти: доктор технічних наук, профессор Засядько Аліна Анатоліївна, професор кафедри менеджменту та інформаційних технологій (Черкаський навчально-науковий інститут Університету банківської справи); кандидат технічних наук, доцент Кучанський Олександр Юрійович доцент кафедри інформаційних систем та технологій (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Колектив кафедри електротехнічних систем бажає науковцю втілення всіх наукових та творчих задумів, наснаги у професійному зростанні.