На кафедрі пройшли захисти кваліфікаційних робіт бакалавра

Середина червня в університеті завжди хвилюючий період, коли навчання здобувачів вищої освіти завершується захистом випускних кваліфікаційних робіт.

Цього року протягом 15 та 16 червня здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» захищали свої випускні кваліфікаційні роботи. Особливістю цього року був захист, процедура якого проходила в дистанційному форматі з використанням online-платформи Microsoft Teams.

Усі кваліфікаційні роботи виконані з урахуванням особливостей проектування електропостачання сучасних промислових підприємств та носять практичний характер. Державною екзаменаційною комісією всі роботи були оцінені на «добре» та «відмінно».

Вітаємо наших випускників та їхніх керівників!

Дорогі випускники, диплом ЧДТУ – перепустка у світ професійного зростання. Бажаємо, щоб ви знайшли себе у цьому світі та вибрали роботу до душі!

А тих, хто хоче продовжити навчання, запрошуємо вступити до магістратури.