Захисти випускних бакалаврських робіт, дипломних проектів спеціалістів та магістерських робіт

На кафедрі електротехнічних систем факультету електронних технологій відбулися захисти випускних бакалаврських робіт, дипломних проектів спеціалістів та магістерських робіт. Всі студенти показати достатній рівень знань, відповідно до свого обраного напрямку підготовки. «Кафедра електротехнічних систем Черкаського державного технологічного університету є однією з провідних в нашому регіоні за підготовкою фахівців, – зазначає завідувач кафедри професор Ситник Олександр Олексійович. Зусилля професорсько-викладацького складу спрямовані на опануваннями студантами необхідних теоретичних та практичних навичок, що дозволяє їм реалізувати себе як спеціаліст на підприємствах України». Голова Екзаменаційної комісії Проценко Анатолій Іванович, головний інженер Черкаських магістральних електричних мереж, відзначив високий рівень підготовки магістрів на кафедрі електротехнічних ситем. «Їх роботи виконані не лише на належному фаховому, а й на належному науковому рівні. Це дозволить їм реалізувати себе на сучасному ринку праці». Магістрант Соломаха Олег Васильович: «Від усієї душі хочу подякувати навчальному колективу за професійне навчання та за отримані навички. Молодці! Так примати!» Магістрант Колесник М.М.: «Знання набуті у даному вищому навчальному закладі дали змогу для кар΄єрного зростання».