Вітаємо переможців загальноуніверситетського заходу «День студентського спорту в ЧДТУ – 2017»

19 вересня 2017 року на Площі Знань, студенти груп ЕСЕ – 066 та ЕСЕ – 076, кафедри електротехнічних систем взяли активну участь у загальноуніверситетському заході «День студентського спорту в ЧДТУ – 2017».

Спортивні змагання були організовані кафедрою фізичного виховання та здоров’я людини Черкаського державного технологічного університету, на яких:

– перше місце із віджимання гирі отримав студент групи ЕСЕ – 076 Якименко Юрій;

– у командній грі з перетягування канату, отримала перемогу команда факультету електронних технологій, до якої входили студенти кафедри Фальківський Олег, Якименко Юрій та Вдовенко Олександр.

Переможців спортивних змагань адміністрацією університету було нагороджено грамотами та солодкими призами.

Вітаємо переможців!