Студенти та викладачі взяли участь у міжнародній виставці “АГРОЕКСПО”

У п’ятницю,  22 вересня 2017 року студенти і викладачі кафедри електротехнічних систем Черкаського державного технологічного університету взяли участь у «Ярмарку спеціальностей», що проходив у межах Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО» (місто Кропивницький).

У межах профорієнтаційної роботи на «Ярмарку спеціальностей» представниками кафедри було розповсюджено роздаткові інформаційні матеріали майбутнім абітурієнтам. Відвідувачі та гості виставки мали змогу ознайомитися із науковими розробками викладачів та студентів кафедри.

Як повідомив старший викладач кафедри електротехнічних систем, Петренко Анатолій Миколайович – «На міжнародній агропромисловій виставці «АГРОЕКСПО» студенти і викладачі мали змогу ознайомитися із новітніми технологіями, якісним енергетичним устаткуванням, яке використовується в агропромисловому комплексі України та закордоном».