Студенти та викладачі кафедри відвідали МІЖНАРОДНІ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИСТАВКИ “ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2017” та “ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА”

8 листопада 2017 року студенти та викладачі кафедри електротехнічних систем, факультету електронних технологій і робототехніки, відвідали МІЖНАРОДНІ СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ВИСТАВКИ “ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2017” та “ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА” (м. Київ),що проводяться в рамках Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» за дорученням Кабінету Міністрів України та під егідою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, зберігає свої лідерські позиції і визнання професійної спільноти, по праву вважається візитною карткою енергетичної галузі України.

Студенти та викладачі, які відвідали виставки мали унікальну нагоду взяти участь в обговоренні сьогодення і майбутнього вітчизняної енергетики, зустрітися з представниками галузевої інтелектуальної та інженерної еліти – керівниками органів влади, електрогенеруючих, електромережевих, енергопостачальних компаній, лідерами електротехнічної промисловості, приладобудування, енергетичного машинобудування, провідними вченими, експертами, головними спеціалістами підприємств різних галузей промисловості та інфраструктурних об’єктів, фінансистами та інвесторами. Для викладачів та студентів ЧДТУ участь у подібній події – це унікальна можливість познайомитися із досягненнями у сфері виробництва енергозберігаючого обладнання та інноваційних технологій, ефективного електротехнічного і енергетичного обладнання, світлотехніки, силової електроніки, кабельно-провідникової продукції, інформаційних технологій, засобів автоматизації тощо.