Студент кафедри електротехнічних систем представив показовий виступ у заході «Спорт – здоров’я нації»

14 листопада, в Черкаському державному технологічному університеті вперше відбулося спортивно-патріотичне свято «Спорт – здоров’я нації».

На святковий захід в Черкаський державний технологічний університет завітала президент федерації різних видів бойових мистецтв України імені Віктора Синебрюхова, голова федерації національного виду спорту хортинг по центральному регіону України та Черкаській області, неодноразова чемпіонка світу та Європи з бойових мистецтв, володарка чорного поясу, донька легендарного Віктора Синебрюхова – Аза Шульга.

На спортивно-патріотичному святі всі присутні мали нагоду побачити показовий виступ, який підготував студент 5 курсу кафедри електротехнічних систем, кандидат в майстри спорту з дзюдо, чемпіон 15-тої універсіади Черкаської області 2017 року Дмитро Болобан разом із змагальною групою спортивного клубу «Плазма-джим».