21 лютого відбулося розширене засідання кафедри електротехнічних систем та кафедри фізики

21 лютого 2018 року о 15 00  в а. 229-2 корпусу відбулося розширене засідання кафедри електротехнічних систем та кафедри фізики під головуванням проректора з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ д.т.н., професора Володимира Рудницького.

На порядку денному була доповідь завідувача кафедри електротехнічних систем, к.т.н, професора Ситника Олександра Олексійовича за матеріалами дисертаційної роботи «Методи математичного та комп’ютерного моделювання динаміки вимірювальних перетворювачів на основі інтегральних рівнянь», поданої на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи.В цілому дисертаційне дослідження доповідача одноголосно схвалено та рекомендовано до захисту у спеціалізованій вченій раді по захисту докторських дисертацій.