Студенти кафедри електротехнічних систем пройши практику на провідних підприємствах

Практика для майбутніх інженерів-електриків є обов’язковою складовою частиною навчального процесу підготовки фахівців на кафедрі електротехнічних систем і студенти проходили її на провідних підприємствах Черкаської області, таких як: ПАТ «Черкасиобленерго» та його структурних підрозділів, ПРАТ «Черкаський шовковий комбінат», ПАТ «АЗОТ», ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго», ДП «Черкасистандартметрологія», ВАТ «Сікам Україна», ДП НВК «Фотоприлад» тощо.

У процесі проходження виробничої практики студенти виконували за завданням керівників весь цикл основних робіт, перебуваючи на робочих місцях, вивчаючи значні за обсягом ділянки підприємств, набуваючи навичок організації, управління і контролю. Під час переддипломної практики здобувачі освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр» підготували матеріали до своїх випускних кваліфікаційних робіт.