На кафедрі електротехнічних систем відбувся день студентської науки

Сьогодні 17 квітня 2018 р. на кафедрі електротехнічних систем пройшла внутрішньокафедральна студентська науково-технічна конференція «Дні студентської науки» за підсумками науково-дослідних робіт студентів за 2017-2018 навчальний рік. Конференція проводилась з метою підтримки і розвитку творчого дослідницького потенціалу студентів спеціальності: 141 – електроенергетика, електротехніка та електромеханіка та залучення їх до активної научно-дослідницької діяльності.

Основними завданнями конференції є:

– залучення студентів до наукового пошуку і дослідницької творчості;

– виявлення і підтримка талановитих студентів, що виявляють цікавість до науково-дослідницької діяльності;

– демонстрація кращих досягнень студентів.

За результатами конференції призові місця отримали:

І місце – студ. гр. СКЕСЕ-69 Наливайко О. О. Дослідження впливу гармонік електричного струму на споживачів електричної енергії (Кер. ст. викладач Кисельов В. Б.);

ІІ місце – студ. гр. СКЕСЕ-79 Рибій М. В. Принципи моделювання теплових режимів роботи трансформатора (Кер. ст. викладач Петренко А. М.);

ІІІ місце – студ. гр. ЕСЕ-72 Білий О. С. Особливості роботи вітряних та сонячних електроустановок в складі енергосистеми (Кер. ст. викладач Кисельова Г. О.).

Підведення підсумків “Днів студентської науки” в Черкаському державному технологічному університеті і нагородження переможців відбудеться 19 квітня 2018 р. в кінозалі першого корпусу ЧДТУ о 15.00.