Студенти кафедри електротехнічних систем відвідали головний офіс Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги «Cherkasy Green Energy»

17 квітня студенти кафедри електротехнічних систем відвідали головний офіс Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги «Cherkasy Green Energy». Основною метою роботи цієї організації є просвітницька робота з населенням та популяризація технологій із використанням альтернативних джерел енергії щодо ефективності та економічної вигоди від їх експлуатації серед керівників підприємств, організацій та бізнесменів.

Під час екскурсії студентів ознайомили із будовою, сучасними методами встановлення та введення в роботу на оптимальний режим пілотної демонстраційної установки, що використовує сонячну енергію для отримання електричної енергії (автономною сонячною електростанцією).