Студенти кафедри зустрілися із представником ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

Сьогодні 25 квітня до студентів кафедри електротехнічних систем, з метою запрошення працевлаштування,завітала спеціаліст із пошуку персоналу ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Крістіна Григоренко.

Вона відзначила, що ПАТ «Миронівський хлібопродукт» є лідером агропромислового виробництва України і при формуванні штату працівників в першу чергу робить ставку на молодих спеціалістів.

Як зауважила пані Крістіна – структуру компанії створено за системою вертикальної інтеграції бізнесу, де рослинництво — основа всіх подальших виробничих процесів, які завершуються виробництвом продукції «Наша Ряба». Таким чином, кожен, хто отримав спеціальність, від агронома і механіка до ветеринара і технолога, від економіста і бухгалтера до інженера з автоматизованих систем керування виробництвом і енергетика можуть реалізувати себе, як фахівець, і здобути безцінний досвід ставши частиною команди «Миронівський хлібопродукт».

В рамках програми “Почни кар’єру з Миронівського хлібопродукта”, пані Крістіна запропонувала:

– відвідати виробничі потужності холдингу (екскурсія);

– пройти практику на найсучаснішому обладнанні;

– пройти стажування та стати професіоналом своєї справи.