10 жовтня викладачі та студенти кафедри електротехнічних систем взяли участь форумі «Робототехніка в нашому житті», що відбувався в рамках відзначення Дня факультету електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету. Окрім викладачів, співробітників та студентів на форумі зібралися шановані гості, серед яких представники влади, провідних підприємств регіону, освітніх закладів, вчителі та школярі, які вже досягли певних результатів у робототехнічному напрямку.

Традиційно День факультету електронних технологій і робототехніки завершився концертною програмою, під час якої декан факультету Артем Гончаров вручив Подяки ЧДТУ найактивнішим студентам та юним науковцям. Також було відзначено іменною медаллю за плідну науково-педагогічну працю, доцента кафедри електротехнічних систем Ключку Костянтина Миколайовича.