На кафедрі електротехнічних систем розпочалися захисти магістерських робіт

Сьогодні 13 грудня на кафедрі електротехнічних систем розпочалися захисти магістерських робіт студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

У роботі державної екзаменаційної комісії взяли участь: голова комісії − головний інженер відокремленого підрозділу “Черкаські магістральні електричні мережі” ДП НЕК “Укренерго” Проценко А.І., члени комісії – к.т.н., професор, завідувач кафедри електротехнічних систем Ситник О.О., к.т.н., доцент Самойлик О.В. та к.т.н., доцент Ткаченко В.Ф.

Усі магістерські роботи були захищені на позитивні оцінки та свідчать про якісну підготовку здобувачів, які в процесі захисту магістерських робіт продемонстрували високий рівень знань і практичних навичок у галузі електроенергетики.