Професор кафедри підвищила кваліфікацію у Словаччині

Професор кафедри електротехнічних систем, доктор технічних наук Яценко Ірина В‘ячеславівна взяла участь у 19-му Міжнародному науково-технічному семінарі «Сучасні питання виробництва і ремонту в промисловості та на транспорті» (м. Кошице) з метою підвищення кваліфікації та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Словаччиною. У програму семінару входило відвідування спеціалізованих кафедр та їх сучасних лабораторій Кошицького технічного університету. Продовження семінару проходило у науково-виробничих фірмах SPINEA (м. Прешов) та TATRAVAGONKA (м. Попрад). Після семінару усім учасникам було вручено сертифікати про проходження стажування. Окрема подяка організаторам Сергію Анатолійовичу і Марині Юр’ївні Клименкам за дуже цікаву та насичену програму семінару.