Кафедра ЕТС розпочала дистанційне проведення семестрового контролю знань у весняному семестрі 2019-2020 н.р.

Студенти кафедри кафедри електротехнічних систем ФЕТР Черкаського державного технологічного університету опановують знання з необхідних дисциплін в умовах «Карантину» за допомогою онлайн-занять із використанням технологій дистанційного навчання.

Всі студенти отримати доступ до навчальних і методичних матеріалів з курсів у системі підтримки дистанційного навчання ФЕТР ЧДТУ. Крім того, для більш оперативної та повноцінної дистанційної роботи деякі курси були створені в системі Google Classroom.

Крім інформаційного забезпечення курсів, для студентів створюються завдання для поточної роботи з конспектом лекцій, матеріалами практичних занять, а також теоретичної частини запланованих лабораторних робіт.

Студенти, які долучилися до дистанційної форми навчання, мають змогу отримати оперативний зв’язок з викладачем, та вирішити питання щодо теоретичних матеріалів та розрахункових завдань через сервіси: Facebook Messenger, Viber, електронна пошта та мобільний зв’язок.