На кафедрі електротехнічних систем пройшла студентська науково-практична конференція

28 квітня 2020 року о 15:00, в рамках проведення Днів студентської науки ЧДТУ на кафедрі електротехнічних систем, відбулася онлайн-відеоконференція задопомогою Cisco Webex Meetings.

Відмітимо, що основними завданнями проведення конференції є:

– залучення студентів у науково-дослідну діяльність та до вирішення завдань, що мають практичне значення;

– навчання студентів навичкам самостійної роботи з вивчення матеріалів навчальних дисциплін, які виходять за рамки навчальних планів і програм;

– підвищення якості підготовки висококваліфікованих фахівців за рахунок творчого підходу до освоєння студентами додаткового матеріалу;

– виявлення та підтримка талановитих студентів, що виявляють інтерес до науково-дослідницької діяльності тощо.

Вітаємо переможців:

І місце Суденко Любов, студ. гр. СКЕСЕ-96. Електромобілі: переваги і недоліки, майбутнє.(Кер. доц. Ключка К.М.)

ІІ місцеЧупилка Максим, студ. гр. ЕСЕ-72. Переваги та перспективи використання в Україні сухих силових трансформаторів. (Кер. ст. викладач Кисельова Г.О.)

Руденко Анатолій, студ. гр. ЕСЕ-72.  Сучасні світові тенденції розвитку електротранспорту та перспективи використання в Україні.(Кер. ст. викладач Кисельова Г.О.)

ІІІ – місце – Терещенко Андрій, студ. гр. ЕСЕ-72. Сучасні методи та пристрої захисту проводів та блискавкозахисних тросів від галопування на повітряних лініях електропередавання. (Кер. ст. викладач Кисельов В.Б.)