Сьогодні на кафедрі електротехнічних систем відбулося позачергове засідання «Клубу поціновувачів прикладної електротехніки та електроніки»

У зв’язку з численними проханнями студентів кафедри, сьогодні було проведене позачергове (повторне) засідання «Клубу поціновувачів прикладної електротехніки та електроніки».

Засідання проходило в розширеному інформаційному форматі. Відповідальний за роботу в даному напрямі, доцент кафедри Костянтин Ключка, поділився з присутніми власним багаторічним досвідом практичної роботи з широким спектром різноманітних приладів для налагоджування електричних та електронних пристроїв.

Присутні здобувачі вищої освіти виявили неабияку зацікавленість в подібному форматі подачі інформації, яка буде вельми корисною для них при вивченні основних фахових дисциплін освітньої програми.