На кафедрі пройшла науково-практична студентська конференція

Сьогодні на кафедрі електротехнічних систем ЧДТУ проходила щорічна кафедральна студентська науково-технічна конференція у рамках проведення Днів студентської науки. Конференція проводиться з метою підтримки та розвитку творчого дослідницького потенціалу навчання, залучення здобувачів вищої освіти до активної науково-дослідницької діяльності.

За результатами доповідей призові місця отримали здобувачі вищої освіти:

І місцеСуденко Любов, студ. гр. СКЕСЕ-96. Шляхи підвищення рівня енергозбереження за рахунок впровадження рекуператорів в систему вентиляції. Кер. доц. Ключка К.М.

ІІ місцеРуденко Анатолій, студ. гр. ЕСЕ-72. Сучасні методи та пристрої контролю ізоляції самоутримних ізольованих проводів в процесі експлуатації. Кер. ст. викладач Кисельова Г.О.

ІІІ – місце Чупилка Максим, студ. гр. ЕСЕ-72. Особливості використання накопичувачів електричної енергії в системах розподіленої генерації. Кер. ст. викладач Кисельова Г.О.

Вітаємо переможців та бажаємо їм успішної подальшої роботи.