Викладачі кафедри взяли участь у науковому пікніку в ДНЗ «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів»

Сьогодні викладачі кафедри електротехнічних систем Кисельова Ганна Олексіївна та Кисельов Владлен Борисович взяли участь у науковому пікніку в ДНЗ «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів». Основною метою даного заходу було ознайомлення майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями та освітніми програмами, які реалізуються в Черкаському державному технологічному університеті, а це у майбутньому допоможе їм з вибором професії.

Викладачі кафедри розповідали, як здійснюється освітній процес за освітньою програмою «Електротехнічні системи електроспоживання», про матеріально-технічну базу, наукові здобутки здобувачів вищої освіти та викладачів, організацію дозвілля та гурткову роботу.