На кафедрі розпочалися захисти кваліфікаційних робіт магістра

Сьогодні на кафедрі електротехнічних систем розпочалися захисти випускних кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти магістра. Перші 8 випускників захистили свої роботи на відмінно. Теми робіт присвячені актуальним проблемам електроенергетики. Вони стосуються дослідженню ефективності застосування пристроїв секціонування у сільських розподільчих мережах; діагностиці стану електрообладнання для оптимізації термінів технічного обслуговування підстанцій типового РЕМ; удосконаленню методів оптимального керування розподільчими електромережами; дослідженню впливу перехідних процесів при однофазному короткому замиканні на спрацювання релейного захисту в кабельних лініях 6-10 кВ тощо. Всі роботи пройшли апробацію на науково-технічних студентських та міжнародних конференціях.

Члени ДЕК відзначили високий науковий рівень кваліфікаційних робіт, їхню важливість для практичної реалізації, відмінну підготовку та кваліфікацію претендентів, глибоке знання матеріалу.

Захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня вищої освіти магістра триватиме до 17 грудня 2021 року включно.