На кафедрі ЕТС вперше підвищили кваліфікацію за програмою”Сучасні енергоефективні джерела світла та світлотехнічні системи”

З 01 листопада по 01  грудня 2021 р. на базі кафедри електротехнічних систем Черкаського державного технологічного університету вперше відбулося підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за програмою «Сучасні енергоефективні джерела світла та світлотехнічні системи».

Лекції провели НПП кафедри електротехнічних систем: завідувач кафедри, професор, д.т.н. Олександр Олексійович Ситник,старший викладач, к.т.н. Владлен Борисович Кисельов та старший викладач Ганна Олексіївна Кисельова.

Під час навчання розглядалися такі питання: основні світлотехнічні поняття; освітлювальні прилади та установки; світлотехнічні системи; розрахунки освітлення приміщень; проектування монтаж тa експлуатація освітлювальних установок; фізичні основи джерел світла та енергозбереження в освітлювальних установках.

По закінченню свідоцтво про підвищення кваліфікації отримав викладач ВСП «Тальянківського агротехнічного фахового коледжу Уманського НУС» Крошка Віктор Олександрович.