Студент кафедри став переможцем регіонального літературного конкурсу «КРИЛА УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ»

Студенти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» не тільки успішні в навчанні, а й у творчості. Так, 21 квітня 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті підбили підсумки регіонального літературного конкурсу «КРИЛА УКРАЇНСЬКОЇ ПЕРЕМОГИ», який тривав із 25 березня по 15 квітня 2022 року у трьох номінаціях: «Патріотична поезія», «Патріотична проза» та «Авторська патріотична пісня» від школярів, студентів та жителів Черкащини.

За результатами конкурсної  комісії було визначено лауреатів, серед них і студент 1 курсу, гр. ЕСЕ-12 Андрій ПАВЛОВ, який отримав призове ІІІ місце за поезію “Я ще не встиг в житті багато…” у номінації “Патріотична поезія”.

Вітаємо переможця та бажаємо йому творчих успіхів!