У ЧДТУ стартує міжнародний проєкт DAAD «Fächer der Elektrotechnik für Ukrainische Hochschulen»

Черкаський державний технологічний університет реалізує цей проєкт спільно зі HWR Berlin (Берлінська Вища школа економіки і права, Німеччина) в межах підписаної угоди про співпрацю за підтримки німецької служби академічних обмінів DAAD в рамках ініціативи «Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis» («Україна цифрова: забезпечення академічного успіху в часи кризи»).
Черкаський державний технологічний університет бере участь у цьому проєкті від України разом з Національним університетом «Запорізька політехніка» та Національним університетом «Одеська політехніка».
Проєктом передбачається залучення в онлайн форматі студентів університету протягом осіннього семестру 2022 року до лекцій і лабораторних занять з таких предметів:
– Основи електротехніки;
– Основи електричних машин;
– Відновлювані джерела енергії;
– Поглиблено. Електричні машини з лабораторними вправами;
– Лабораторія. Електричні машини в керованих приводах;
– Моделювання електромагнітних пристроїв та систем;
– Електроприводи.
Слухачам відповідних курсів пропонується онлайн навчання від німецьких і українських професорів на матеріально-технічній базі HWR Berlin. Ці курси доступні всім бажаючим студентам Черкаського державного технологічного університету. Заняття відбуватимуться українською мовою, але окремі курси також можуть містити спеціалізовану лексику з актуальних тем німецькою та англійською мовами. 
Після успішного завершення курсу, який може бути врахований як освітній компонент індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти, німецький університет-партнер HWR Berlin https://blog.hwr-berlin.de/ukrainedigital/ видасть студентам сертифікати із зазначенням відповідної кількості кредитів ЄКТС.
За визначених умов (особи, постраждалі внаслідок військових дій на території України) для учасників програми передбачено отримання додаткової фінансової допомоги у вигляді 4-місячної стипендії.
Бажаючі взяти участь у проєкті «Предмети електричної інженерії для університетів України» повинні *до 15 вересня 2022 року* заповнити анкету https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczwlPxUf7olZuoAIRqnRO68rZJic2mDGJLcQWZ1w2ergG9_A/viewform
У разі виникнення додаткових питань, запрошуємо звертатись до декана факультету електронних технологій, автотранспорту та машинобудування ЧОРНІЯ Андрія Михайловича ([email protected]) або до відділу проектів і програм ([email protected]).