Завідувач кафедри електротехнічних систем отримав нагороду Верховної Ради України

14 жовтня 2022 року народна депутатка України IX скликання Любов Шпак завітала до Черкаського державного технологічного університету, аби виконати почесну місію, вручивши нагороди науковцям єдиного технологічного закладу вищої освіти регіону.

Серед нагороджених відзначено і завідувача кафедри електротехнічних систем ЧДТУ, доктора технічних наук, професора Олександра Ситника, який отримав Грамоту Верховної Ради України та нагрудний знак за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти.

Колектив кафедри вітає Олександра Олексійовича із заслуженою нагородою. Бажаємо міцного здоров’я та подальшої плідної праці!