Студенти-бакалаври групи ЕСЕ-202 успішно закінчили курс «Поглиблено електричні машини з лабораторними вправами» у межах міжнародного проєкту DAAD Fächer der Elektrotechnik für Ukrainische Hochschulen

Студенти групи ЕСЕ-202 Бородієнко Н.В., Мигаль О.О., Сидяка М.В., Черкас Е.І., Ялинський О.Л., які навчаються на третьому курсі за освітньо-професійною програмою “Електротехнічні системи електроспоживання” бакалаврського рівня вищої освіти, успішно пройшли курс «Поглиблено електричні машини з лабораторними вправами» та отримали сертифікати  учасника програми “Ukraine digital: Ensuring academic success in times of crisis” у межах міжнародного проєкту DAAD Fächer der Elektrotechnik für Ukrainische Hochschulen.

Отримані результати навчання здобувачі освіти можуть перезарахувати, як результати навчання, набуті в умовах неформальної/інформальної освіти.