На кафедрі ЕТС відбулося чергове засідання “Клубу поціновувачів прикладної електротехніки та електроніки”

Сьогодні 26 квітня на кафедрі електротехнічних систем відбулося чергове засідання “Клубу поціновувачів прикладної електротехніки та електроніки”.
Проведене засідання було присвячене питанням застосування в практичній діяльності майбутніх фахівців електроенергетиків апаратних засобів розробки спеціального призначення, застосування яких може знадобитися при проектуванні та налагоджуванні електронних пристроїв в складі сучасних електроенергетичних систем та комплексів.
В процесі проведення засідання, керівник гуртка доцент кафедри Костянтин Ключка, розповів присутнім про особливості використання деяких приладів спеціального призначення. Були також продемонстровані прийоми практичної роботи з такими приладами та приклади практичного застосування вказаних засобів в різних реальних ситуаціях.
В процесі роботи, здобувачі освіти, які були присутні на засіданні, виявили значний інтерес до тематики засідання, оскільки отримані навички стануть їх в нагоді в майбутній професійній діяльності.