На базі кафедри електротехнічних систем відбулися захисти дипломних проєктів студентами Слов’янського енергобудівного фахового коледжу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Голова державної екзаменаційної комісії, завідувач кафедри електротехнічних систем, професор Олександр Ситник відмітив високий рівень дипломних проєктів, їх практичне значення та спрямованість на вирішення актуальних проблем електроенергетики України.

Член державної екзаменаційної комісії, директор енергобудівного фахового коледжу Віктор Турка відмітив, що всі студенти в складних умовах війни успішно виконали навчальний план, володіють необхідними знаннями та вміннями, а дипломні проєкти відповідають встановленим вимогам.