На кафедрі відбулося установче засідання клубу поціновувачів прикладної електротехніки та електроніки

25 жовтня на кафедрі електротехнічних систем відбулося установче засідання клубу поціновувачів прикладної електротехніки та електроніки.
Порядок денний засідання передбачав обговорення та затвердження плану роботи на 2023-24 навчальні роки. Були запрошені усі бажаючі.
Під час проведення засідання, відповідальний за роботу гуртка доцент кафедри Костянтин Ключка, ознайомив присутніх на даному заході студентів із перспективним планом роботи гуртка та детальним оглядом тематик засідань. В процесі обговорення, також розглядалися пропозиції та побажання присутніх, в результаті чого були внесені корективи у тематику майбутніх засідань.