На кафедрі відбулася зустріч з представниками ПрАТ “МХП”

1 листопада на кафедрі електротехнічних систем Черкаського державного технологічного університету відбулася зустріч студентів та викладачів з представниками ПрАТ «Миронівський хлібопродукт».

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти дізналися про можливості проходження практики, дуальної освіти та працевлаштування в підприємствах МХП.

Слід зазначити, що на початку 2023 року відповідно до договору про співпрацю, студенти 4 курсу бакалаврського рівня вищої освіти, проходити оплачувану переддипломну практику у філії «МХП» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з можливістю подальшого працевлаштування.

За результатами зустрічі також вдалося досягти попередніх домовленостей щодо розвитку подальшої взаємовигідної співпраці в контексті реалізації “пілотного проєкту” дуальної системи навчання.