Студенти-бакалаври проходять практику

Проходження будь якого виду практики є одним із найважливіших етапів формування кваліфікованого фахівця, тому що крім теоретичних знань майбутні електроенергетики мають досконало володіти практичними навичками роботи з електрообладнанням.

Згідно з графіком навчального процесу, здобувачі вищої освіти бакалаврського рівня 1-4 курсів, які навчаються за освітньою програмою «Електротехнічні системи електроспоживання з 15 січня проходять практику на провідних підприємствах Черкаської області, таких як ПАТ «Черкасиобленерго» та його відокремлених підрозділах, ПрАТ «Азот», Відокремлений підрозділ «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно»,ТОВ «Спецелектромонтаж Україна»  тощо.

Під час проходження практики на підприємствах студенти беруть участь в основних виробничих процесах, які передбачає майбутня спеціальність.