Доценти кафедри розпочали навчання за програмою TEAD

З 19 лютого доценти кафедри електротехнічних систем Валентин Ткаченко, Інга Семко, Сергій Протасов розпочали роботу у Проєкті” підготовки енергоаудиторів та технічних проектувальників (TEAD)”, що виконується Консорціумом на чолі з Kommunalkredit Public Consulting GmbH (Австрія) за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках підписаного меморандуму з Черкаським державним технологічним університетом. Дія  проєкта  направлена на забезпечення програм професійної підготовки для енергоаудитів з метою створення достатньої кількості кваліфікованих спеціалістів, для проведення ефективних та високоякісних енергоаудитів в громадських, приватних будівлях, а також на промислових об’єктах.

Слід відмітити, що програма TEAD підтримує реалізацію Енергетичної стратегії України шляхом сприяння розбудови технічного потенціалу України у сфері проведення енергоаудитів, а також покращення якості проектування енергоефективних об’єктів. Ключовим бенефіціаром програми TEAD є Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.