Студенти відвідали ПрАТ “Азот”

Складно стати фахівцем в галузі електроенергетики, якщо не знайомий зі специфікою роботи будь якого підприємства. Тому екскурсії на виробничі підприємства відкривають майбутнім інженерам-електрикам  багато секретів щодо організації системи електропостачання, функціонування електроустановок в структурі реального промислового виробництва.

5 березня 2024 року студенти кафедри електротехнічних систем освітньої програми «Електротехнічні системи електроспоживання» бакалаврського рівня вищої освіти разом з наставниками відвідали потужне підприємство Черкаського регіону ПрАТ «Азот».

Що стосується виробничих процесів, то під час екскурсії здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з виробничими процесами «зсередини», і переконатися, що вони побудовані на новітніх технологіях і обладнанні. Зокрема, студенти відвідали цех електропостачання, ознайомилися зі структурою системи енергопостачання, побували на трансформаторних підстанціях підприємства.

Фахівці підприємства – головний енергетик Кривошеєв Ігор Анатолійович та начальник цеху електропостачання Бедерак Ярослав Семенович, розповіли про  роботу своїх структурних підрозділів, плани та проекти підприємства.

Дякуємо керівництву та персоналу підприємства за чудову екскурсію та бажаємо подальшого розвитку та успіху.