На кафедрі відбулося чергове засідання гуртка «Клуб поціновувачів прикладної електротехніки та електроніки»

Традиційними вже стали засідання гуртка «Клуб поціновувачів прикладної електротехніки та електроніки». Ось і сьогодні, керівником гуртка, доцентом Костянтином Ключкою, було проведене чергове засідання клубу. З привітанням до присутніх звернувся завідувач кафедри професор Олександр Ситник, який також поділився своїм практичним досвідом щодо питань які обговорювалися. Зокрема, на засіданні було розглянуто питання про особливості використання сучасних електровимірювальних приладів та інших допоміжних засобів для налагоджування електронних пристроїв, які стали практично невід’ємною частиною сучасних електроенергетичних систем. Здобувачі, які були присутні на заході, мали можливість наочно ознайомитися з сучасними електровимірювальними приладами та власноруч випробувати їх в роботі. Такий формат заходу виявився дуже до вподоби присутнім, адже при цьому вони змогли отримати додаткові навички практично-прикладного спрямування, які стануть їм в нагоді в майбутній професійній діяльності.