Виробниче об’єднання “Київприлад” передало кафедрі мікропроцесорні пристрої захисту

Сьогодні представники Державного підприємства ВО «Київприлад», з метою покращення та вдосконалення матеріально-технічної бази кафедри електротехнічних систем передали в постійне користування мікропроцесорні пристрої власного виробництва: АВР в мережах 6/10/35 кВ – МРСЗ-05-02. РСГИ.466452.007-32; диференцiйного захисту трансформаторiв 6/150 кВ -МРЗС-05-05 РСГИ.466452.007-05; захисту електродвигуна МРЗС-ОSД-04. Таким чином, дякуючи компанії «Київприлад», студенти матимуть можливість ознайомитися із будовою та функціональними можливостями сучасної техніки українського виробництва, дослідити її роботу в реальних умовах.

Дякуємо ВО «Київприлад» за надану допомогу, що сприятиме подальшій активізації використання інноваційних приладів енергетики в освітньому процесі!