Стейкхолдери ПрАТ “АЗОТ” передали електрообладнання

Якісна матеріально-технічна база ОП «Електротехнічні системи електроспоживання» є основою підготовки кваліфікованих фахівців спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Сьогодні у межах договору про співпрацю між ЧДТУ та ПрАТ «Азот», за сприяння стейкхолдерів головного електрика Ігора Кривошеєва та начальника цеху електропостачання Ярослава Бедерака було передано електротехнічне обладнання для вдосконалення лабораторного фонду кафедри електротехнічних систем. Слід відмітити, що ПрАТ «Азот» є одним із активних стейкхолдерів кафедри, що бере активну участь у обговоренні та вдосконалені освітніх програм бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти «Електротехнічні системи електроспоживання», надають місце для проходження практик для студентів, проводять екскурсії на підприємстві, передають обладнання для покращення матеріально-технічної бази кафедри, сприяють працевлаштуванню випускників.