На кафедрі електротехнічних систем відбулася кафедральна студентська науково-практична конференція

23 квітня відбулася кафедральна студентська науково-практична конференція, яка є щорічним науковим заходом присвяченим представленню результатів наукової роботи студентів кафедри електротехнічних систем.

Метою студентської науково-практичної конференції є залучення студентів до науково-дослідної роботи, розвиток практичних навичок, а також формування уявлення про стандарти та правила, яких дотримується міжнародна наукова спільнота. Захід допомагає виділити та заохочувати студентів, які відзначилися творчим підходом та науковою сумлінністю, таким чином мотивуючи майбутніх науковців до подальшого розвитку у обраній галузі.

Цьогоріч на конференції було представлено 66 доповідей студентів, серед яких організаційний комітет визначив переможців, які показали найвищий рівень підготовки.

1 місце:

Студ. гр. ЕСЕ-34 Маркін В.Є.

Студ. гр. ЕСЕ-12 Шамайда О.В.

2 місце:

Студ. гр. ЕСЕ-12 Балакін О.М.

Студ. гр. ЕСЕ-22 Копецький А.І.

3 місце

Студ. гр. ЕСЕ-22 Предзимірський В.О.

Студ. гр. ЕСЕ-22ск3 Дубініна О.М.

Вітаємо учасників з перемогою та бажаємо подальшої плідної науково-дослідної роботи та успіхів!