Здобувачі-бакалаври кафедри електротехнічних систем активно беруть участь у міжнародному проєкті DAAD «Fächer der Elektrotechnik für Ukrainische Hochschulen»

Здобувачі-бакалаври кафедри електротехнічних систем активно долучилися до участі в міжнародному проєкті DAAD «Fächer der Elektrotechnik für Ukrainische Hochschulen» («Предмети електричної інженерії для університетів України»), який стартував в Черкаському державному технологічному університеті.
Незважаючи на складний час, та обставини за яких доводиться навчатися, здобувачі освіти виявляють неабиякий інтерес до занять в рамках цього проєкту та активно відвідують онлайн заняття від провідних німецьких та українських професорів. Особливим попитом користуються такі освітні компоненти як «Основи електричних машин», «Відновлювальні джерела енергії», «Моделювання електромагнітних пристроїв та систем». Участь здобувачів в даному проєкті допоможе їм розширити свій фаховий кругозір з багатьох питань професійної підготовки.