Доцент кафедри взяв участь у Міжнародному енергетичному бізнес-форумі «5Е»

Доцент кафедри електротехнічних систем  Валентин Ткаченко 17-18 жовтня 2023 року  взяв участь у Міжнародному енергетичному бізнес-форумі «5Е», де організаторами було долучено міжнародну й українську професійну спільноту – авторитетних галузевих експертів, представників влади, провідних фахівців електроенергетичного, нафтогазового та гірничодобувного ринків, лідерів електротехнічного, енергетичного і важкого машинобудування, електронної індустрії, спеціалістів суміжних галузей.

Основними питаннями форуму були питання визначення пріоритетних напрямків майбутньої відбудови усіх галузей енергетики та промисловості у світлі сучасних технологій. Також важлива дискусія відбулася з приводу доповіді про стан та напрямки підвищення якості підготовки фахівців за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

XX Міжнародний енергетичний бізнес форум «5Е» відкриває горизонти технологічних можливостей для побудови нової архітектури повоєнної енергетичної системи України у форматі Міжнародних спеціалізованих виставок: «Енергетика в промисловості», «EcoEnergy Expo», «ELECTRO INSTALL», E‑Comps+DigiTec, «НафтоГазЕкспо», «Mining & Minerals Expo», що визначає порядок денний ділової програми бізнес‑форуму «5Е».